Grand Prix Viljandi Muusikakoolile

Eesti esimesel puhkpilliorkestrite ja kooride konkursil "Laulu-ja pillilahing 2016", mis toimus
12. juunil Pärnu-Jaagupis, saavutas GRAND PRIX Viljandi Muusikakooli Puhkpilliorkester (dirigent Bert Langeler) ja Viljandi Noorte Sümfooniaorkestri Koor (dirigent Maarika Reimand).

Kogu etteaste oli teostatud väga kõrgel kunstilisel tasemel ja meisterlikult. Kava oli terviklik - samas oli iga lugu erinäoline ja näitas meie kooli erinevaid tahkusid.
Žüriile ei jäänud märkamatuks ka noorte musitseerimisrõõm ja energia, mis lavalt staadionile kumas.

Pidime võistlema selliste kollektiividega nagu Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkester/Tallinna Tehnikagümnaasiumi poistekoor (II koht), Tallinna Ülikooli puhkpilliorkester/ TLÜ Balti Filmi-ja Meediainstituudi segakoor (III koht).