II Üleriigiline Duettide konkurss

24. märtsil 2012 Viljandi Muusikakoolis toimunud II üleriigilise koolinoorte duettide konkursi tulemused:

4.-6. klass:

I KOHT – KAROLIINE PÄRLIN/PAULINE VÄHI (laulustuudio Fa-diees, juh. Ingrid Otti)

II KOHT – DEIVI TOBRELUTS/GERLIIN AINSALU (Viljandi MK, juh. Ele Millistfer)

III KOHT – KETHRIN URBAS/PIPI LOTTA KULLA (Ülenurme MK, juh. Ursel Oja)

7.-9. klass:

I KOHT – STEFAN AIRAPETJAN/KRISTJAN LUIK (Viljandi MK, juh. Ele Millistfer)

II KOHT – KADI KALDMÄE/HEDVIG HANNA RAUD (Räpina MK, juh. Margot Suur)

III KOHT – ENELI MARANIK/LAURIINE KALAJAS (H. Elleri nim Tartu MK kooristuudio, juh. Külli Lokko)

10.-12. klass:

I KOHT – SANDRA KAHU/KÄRT MÄNNA (Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira, juh. Pilvi Karu)

II KOHT – JANI JUUSE/HANNA-LOTTA OTSTAVEL (laulustuudio Fa-diees, juh. Liane Loog)

III KOHT – KADRI NIINE/EVELIN HAAVAMÄE (Põlva MK, juh. Margot Suur)

GRAND PRIX - KAROLIINE PÄRLIN/PAULINE VÄHI (laulustuudio Fa-diees, juh. Ingrid Otti)

PARIM JUHENDAJA – INGRID OTTI (laulustuudio Fa-diees)

ERIPREEMIAD:

Laulusisu hea tunnetamise eest: ANNA-MARIA PERVUŠINA/GEREL ILUMÄE (Mõisaküla Kool, juh. Anne Gomaa)

Lavašarmi preemia: DEIVI TOBRELUTS (Viljandi MK, juh. Ele Millistfer)

Lavašarmi preemia: KADI KALDMÄE (Räpina MK, juh. Margot Suur)

Lauluteksti hea esituse preemia: STELLA LIISA LÕHMUS/KATARIINA ÕUNPUU (Kärla Põhikool, juh. Marika Aarnis)

Preemia „Mitte ainult korraga vaid koos ja teineteisele" – KÄRT ANTON / KEVIN VALKENKLAU(laulustuudio Fa-diees, juh. Ingrid Otti)

Musitseerimis-rõõmu preemia - JANI JUUSE/HANNA-LOTTA OTSTAVEL (laulustuudio Fa-diees, juh. Liane Loog)

Parim kontsertmeister – RIIVO JÕGI (Põlva, Räpina MK)