III Üleriigiline Duettide konkurss

22. märtsil 2013 Viljandi Muusikakoolis toimunud III üleriigilise koolinoorte duettide konkursi tulemused:

4.-6. klass:

I koht - Kristin Põder - Ian Lauk

Laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti, duetiga „Unistused", muusika filmist Rapuntsel,

II koht - Mikk Kaasik - Kaspar Kiisk

Laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti

III koht - Karoliine Pärlin - Pauline Vähi

Ülenurme Muusikakool, juhendaja Ursel Oja

IV-VII koht:
Kerstin Tang - Jutta Loviisa Juht (SÜG/Huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu)
Mia Matilda Tammekun - Greta-Liisa Aro (Laulustuudio Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede)
Kaja Rusi - Katrina Merily Reimand (Viljandi Muusikakool, juhendajad Ele Millistfer ja Maarika Reimand)
Karl-Mathias Saarse - Kärt Rannik (Türi Põhikool, juhendaja Ulvi Tamm)

7.-9. klass:

I-II koht:
Kadi Kaldmäe - Hedvig Hanna Raud

Räpina Muusikakool, juhendaja Margot Suur, duetiga „Unelaul" – Gunnar Kiik/Henno Käo

Kadi Kaldmäe - Kristina Bianca Rantala

Räpina Muusikakool, juhendaja Margot Suur duetiga „On õhtu käes" – Arne Oit/Heldur Karmo
III koht Alice Berens -  Reet Koppel

Kuressaare Gümnaasiumi Huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu

IV koht Deivi Tobreluts - Karmen Vilberg (Viljandi Muusikakool, juhendaja Ele Millistfer)
V-VI koht:
Johanna Eendra - Helemai Mängel (laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti)
Eneli Maranik - Triinu Hommik (laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti)

10.-12. klass:

I koht - Kärt Männa / Sandra Kahu

Saaremaa Ühisgümnaasium/Kuressaare Gümnaasiumi Huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu)

duetiga "Precious" - Esperanza Spalding

II koht - Kristi Raias - Liis Tintso

Põlva Muusikakool, juhendaja Margot Suur

III koht - Eva-Lotta Kivi - Eleryn Tiit

Viljandi Muusikakool, juhendaja Ele Millistfer

IV koht - Grete Reinsoo - Kristin Kurvits (KG Huvikool Inspira, juhendajad Laine Lehto ja Tiit Paulus)
V koht Eleryn Tiit - Mariann Õmblus (Viljandi Muusikakool/Tarvastu Gümnaasium, juhendaja

Hedi-Kai Pai)

GRAND PRIX-  Gertu Pabbo - Brigita Sillaots, (Tõrva laulustuudio, juhendaja Novella Hanson) lauluga „Sõida üle silla" (autorid Novella Hanson/Peep Ilmet)

PARIM JUHENDAJA – Margot Suur (Räpina ja Põlva Muusikakool)

ERIPREEMIAD:

Muusikasündmuse preemia:         Mariann Õmblus ja Eleryn Tiit

(Viljandi MK/Tarvastu G, juhendaja Hedi-Kai Pai)
Domotex Delux OÜ preemiad:      Johanna Eendra ja Helemai Mängel

(laulustuudio Fa-diees, juhendaja Ingrid Otti)
                                                     Mia Matilda Tammekun ja Grete Liisa Aro

(laulustuudio Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede)
                                                     Deivi Tobreluts ja Karmen Vilberg

(Viljandi Muusikakool, juhendaja Ele Millistfer)
Kohvik Fellin preemia:                  Grete Reinsoo ja Kristin Kurvits

(KG Huvikool Inspira, juhendajad Laine Lehto/Tiit Paulus)
Kohvik Viljandi preemia:              Eleryn Tiit ja Eva-Lotta Kivi

(Viljandi Muusikakool, juhendaja Ele Millistfer)
Anu Röömeli preemia:                  Karl Mattias Saarse ja Kärt Rannik

(Türi PK, juhendaja Ulvi Tamm)
TÜ VKA preemia „Koolijazz 2014": Eleryn Tiit (Viljandi Muusikakool)

SA Britannia preemia:                   Grand Prixi juhendaja Novella Hanson

Kitarrifestivali preemia:               Tanel Aeg ja Kairo Kiider

(Kuressaare Gümnaasium/Kuressaare Vanalinna Kool, juhendaja Laine Lehto)

Duettide konkursi pildid:  http://bit.ly/3duetid

Duettide konkursi videod: https://www.dropbox.com/sh/nhlegrp41br2d81/0oo399Ou-B

Ajalehe "Sakala" artikkel: http://www.sakala.ajaleht.ee/1180336/duetid-voistlesid-viljandis