IV Üleriigiline Duettide Konkurss 2014

IV ÜLERIIGILISE DUETTIDE KONKURSI TULEMUSED

 

4.-6. klass:

 

I kohtKristin Põder ja Mikk Kaasik (Laulustuudio FA-diees,  juhendaja Ingrid Otti)

 

II koht - Katrina Merily Reimand ja Miia Olivia Onni (Viljandi Muusikakooli laulustuudio „Viva la Musica", juhendaja Hedi-Kai Pai)

 

III koht - Katrina Reimand ja Sandra Vesseluha (Viljandi Muusikakooli laulustuudio „Viva la Musica", juhendaja Hedi-Kai Pai)

 

IV koht - Johanna Õmblus ja Miia Olivia Onni (Viljandi Muusikakooli laulustuudio „Viva la Musica", juhendaja Hedi-Kai Pai)

 

V koht - Mikk Kaasik ja Kaspar Kiisk (Laulustuudio FA-diees, juhendaja Ingrid Otti)

 

VI koht - Lulu Vase ja Liisa Tämm (Laulustuudio Külliki Lauluaed, juhendaja Külliki Levin)

 

Eripreemiad:

 

Kõige folgilikuma esituse preemia: Katrina Merily Reimand ja Miia Olivia Onni

(Viljandi Muusikakooli laulustuudio „Viva la Musica", juhendaja Hedi-Kai Pai)

Kõige südamlikuma esituse preemia: Johanna Õmblus ja Miia Olivia Onni

(Viljandi Muusikakooli laulustuudio „Viva la Musica", juhendaja Hedi-Kai Pai)

Parima disko preemia: Alo Benno ja Sten-Erik Liiv

(Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto)

Parima Viljandi dueti preemia: Katrina Merily Reimand ja Miia Olivia Onni

(Viljandi Muusikakooli laulustuudio „Viva la Musica", juhendaja Hedi-Kai Pai)

 

7.-9. klass:

I koht - Hedvig-Hanna Raud ja Kristina Bianca Rantala (Räpina Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi)

 

II koht - Stefan Airapetjan ja Kristjan Luik (Viljandi Muusikakooli laulustuudio „Viva la Musica", juhendaja Hedi-Kai Pai)

 

III koht - Pauline Vähi ja Karoline Pärlin (Ülenurme Muusikakool, juhendaja Ursel Oja)

 

IV koht - Karmen Vilberg ja Deivi Tobreluts (Viljandi Muusikakooli laulustuudio „Viva la Musica", juhendaja Hedi-Kai Pai)

 

V koht -  Johanna Eendra ja Hele-Mai Mängel (Tartu Fa-Dieesi laulustuudio, juhendaja Ingrid Otti)

 

VI koht - Jennifer Marisse Cohen ja Sissi Nylia Benita (Laulustuudio Meero Muusik, juhendaja Mirjam Dede)

 

Eripreemiad:

 

Saaremaa Improvisatsioonilaagri preemia:  Stefan Airapetjan ja Kristjan Luik

(Viljandi Muusikakooli laulustuudio „Viva la Musica", juhendaja Hedi-Kai Pai)

Laulu vaimuka taaselustamise preemia: Pauline Vähi ja Karoline Pärlin

(Ülenurme Muusikakool, juhendaja Ursel Oja)

Laulu tundliku jutustamise preemia: Sandra Buda ja Pamela Paul

(Tõrva Laulustuudio, juhendaja Novella Hanson)

Kerli Kivilaane eripreemia: Kadi Kaldmäe ja Hedvig Hanna Raud

(Räpina Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi)

 

10.-12. klass:

I koht – Greete Paaskivi ja Kristiin Koppel (Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu)

 

II koht – Kristi Raias ja Liis Tintso (Põlva Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi)

 

III koht – Marilill Suvi ja Liis Tintso (Põlva Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi)

 

IV koht – Eleryn Tiit ja Laura Tiit  (Viljandi Muusikakooli laulustuudio „Viva la Musica", juhendaja Hedi-Kai Pai)

 

V koht – Indra-Mirell Zeinet ja Laura Danilas (Ülenurme Muusikakool, juhendaja Ursel Oja)

 

VI koht – Merili Otsma ja Laura Tiit  (Viljandi Muusikakooli laulustuudio „Viva la Musica", juhendaja Hedi-Kai Pai)

 

Eripreemia:

 

Kõige jazzima esituse eest: Marilill Suvi ja Liis Tintso

(Põlva Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi)

 

 

GRAND PRIX-  Kadi Kaldmäe ja Hedvig Hanna Raud

(Räpina Muusikakool, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi)

 

 

PARIMAD JUHENDAJADMargot Suur ja Riivo Jõgi

(Räpina ja Põlva Muusikakool)

 

Pilte saab vaadata siit