Moonrocket

Ansambel Moonrocket alustas tegevust 2014.a sügisel.
Üks initsiaatoreid kogus enda ümber grupi vahvaid noori, kes muusikakoolis erinevaid pille õppisid. Bändi esimene juhendaja oli muusikakooli kontrabassi õpetaja Taavet Niller.

Olles vaiid mõne kuu harjutanud, osaleti noortebändide üritusel BÄM, kus ansambli solist Katrina Reimand pälvis parima vokalisti tiitli ning lisaks ka Vilja Volmeri preemia.

Ansambli uueks juhendajaks sai TÜVKA-s studeeriv Sander Kahu.
2015/2016 hooajal alustas bänd oma lugude kirjutamist. Erinevaid esinemisi on aasta jooksul olnud mitmeid.
Mõned tähtsamad neist:
 2016. a talvel Koolijazz-Jazzikool, kus rütmimuusikute võistumängimisel  "Mängu ilu" toodi välja kolm parimat ansamblit, Moonrocket nende seas.
2016 a BÄMil sai ansambel mitu tunnustust.
Märtsis osaleti maakonna laulukonkursil "Hoogsas rütmis" omaloodud lauluga, solist pälvis eripreemia.
Aprillis oli koos Valga sõpradega kontsert kohvik Fellinis.
1.mail esineti Viljandi Järvejooksul.
Juunis käidi esinemas Valga Valka Helen Triatlonil 2016.
Augustis osaleti Humus festivali, lisaks oma kavale kõlasid ka üllatuslood koos ansambliga Angus.
Samuti esineti koos mitme teise ansambliga vabariigist minifestivalil "Tehaserock".

2016.a sügisest on ansambli juhendaja muusikakooli basskitarri õpetaja Mati Tubli.

Ansamblis Moonrocket mängivad:
Deivi Tobreluts ( kitarr, vokaal)
Martin Palmiste (basskitarr)
Aksel Mänd (löökpillid)
Egert Neverovski (saksofon)
Mano Meelis Onni (trompet)
Robin Ruus (tromboon)
Katrina Merily Reimand (vokaal, klahvpillid)