Uudised ja teated

« Tagasi

Vastuvõtukomisjoni otsusega muusikakooli vastu võetud uued õpilased

 

  1. Abzalon, Robin – stuudioõpe, klaveristuudio
  2. Alvre, Brait – stuudioõpe, klaveristuudio
  3. Hiet, Oliver – algõpe, löökpillid
  4. Hõbemäe, Laura – algõpe, klaver
  5. Jüris, Grete – stuudioõpe, klaveristuudio
  6. Jüris, Timo Kris – algõpe, flööt
  7. Kangur, Mirtel – algõpe, kontrabass
  8. Karro, Laura – algõpe, klaver
  9. Kase, Asser – algõpe, akordion
  10. Keskülla, Alissa – algõpe, klaver
  11. Kiisküla, Mia Eliise – algõpe, viiul
  12. Koni, Mark-Markus – stuudioõpe, puhkpillistuudio
  13. Laansoo, Romet – stuudioõpe, löökpillistuudio
  14. Laretei, Henriete Lee – stuudioõpe, klaveristuudio
  15. Liinsoo, Raik – stuudioõpe, löökpillistuudio
  16. Maalmeister, Keiti-Lisanne – stuudioõpe, puhkpillistuudio
  17. Maran, Marta – algõpe, viiul
  18. Mändla, Gertu – algõpe, akordion
  19. Nahksepp, Rasmus – stuudioõpe, klaveristuudio
  20. Oherd, Kertu – stuudioõpe, klaveristuudio
  21. Oja, Oskar Robin – algõpe, flööt
  22. Paeglis, Marten – algõpe, trompet
  23. Poolakese, Gloria – stuudioõpe, klaveristuudio
  24. Puškarenko, Mirjam – stuudioõpe, puhkpillistuudio
  25. Põld, Piibe – algõpe, harf ja viiul
  26. Reili, Mikk Laurits – algõpe, saksofon
  27. Reimann, Annaliisa – algõpe, flööt
  28. Riisenberg, Edith – stuudioõpe, klaveristuudio
  29. Riisenberg, Triin – algõpe, kitarr
  30. Romantšuk, Lisandra – algõpe, klaver ja tšello
  31. Siigur, Marten – stuudioõpe, puhkpillistuudio
  32. Siil Mette Miia – algõpe, klaver
  33. Silm, Susanna – algõpe, kannel
  34. Sims, Gregor – algõpe, akordion ja löökpillistuudio
  35. Sõerde, Liisbet – algõpe, viiul
  36. Sõukand, Emilia – stuudioõpe, klaveristuudio
  37. Teekel, Elisabeth – algõpe, saksofon
  38. Tiits, Steffi Maarja – algõpe, klaver
  39. Veide, Markus Johannes – algõpe, klavessiin
  40. Õunap, Leena – algõpe, kitarr ja viiul

Vastuvõtukomisjoni otsusega õppekava vahetus

  1. Ant, Ramon – algõpe, tromboon
  2. Nelke, Helena – algõpe, löökpillid
  3. Reemann, Ronja – algõpe, kannel
  4. Tambet, Reti – algõpe, klarnet
  5. Vihmann, Paul – algõpe, trompet
Algõppest, stuudioõppest ja muusikakooli kodukorrast saab lugeda kooli kodulehelt