Klassikalise laulu konkurss-festival “Võluhääl”

22.- 24. novembril toimus Orissaares klassikalise laulu konkurss-festival "Võluhääl", kus osales neljas vanuserühmas 66 solisti üle vabariigi.
Viljandi muusikakoolist 5 õpilast õp. Kristi Oolo ja Maarika Reimandi juhendamisel.
Meil läks väga hästi: 11-13 a. vanuserühmas saavutasid Emma Sepp ja Karl-Vahur Vingisaar eripreemiad (õp. Maarika Reimand). Emma isikupärase väljendusrikkuse eest, Karl-Vahur musikaalse ja positiivse esituse eest.
8-10 a. seas tuli Kiiri Katrin Vingisaar 3. kohale (õp. Maarika Reimand).
Pidulik autasustamine päädis galakontserdiga, kus 16 laulu seas kõlasid ka meie lauljate Kiiri Katrini ja Karl-Vahuri laulud.
Valiku tegi žürii (Elmo Tiisvald, Piia Paemurru, Kai Rüütel) umbes 150 esitatud laulu seast.
Kiiri sai pakkumise osaleda Tartu Kaubamajas toimuval jõulukontserdil, kus osalevad ka teised konkursi parimad.

Link konkursi kohta: