Päikeselaul 2017

11.novembril toimus Viljandi Jaani kirikus kaheksas üleriigiline omaloominguliste laulude konkurss "Päikeselaul". Seekord oli osavõtjate arv väike, kuid laulude tase oli Marko Mägi sõnul senistest kõrgeim ning väga ühtlane.

Konkursi peakorraldaja on Tuuliki Jürjo. Suur tänu talle ja tema abilistele!

Žüriisse kuulusid: esimees Priit Pajusaar, liikmed Marko Tiitus, Anu Röömel, Signe Ristisaar.

Tulemused:
iga osaleja märgiti ära eripreemiaga, vanuserühma võitjad auhinnaga. Väga tore tunnustus!

Viljandi muusikakooli õpilastest pälvisid eripreemiad järgmised autorid:

Hedvig Puusaar- rahvaliku lähenemise eest (juhendaja Kristi Oolo)
Heleri Stutšilov- kaasaegse lähenemise eest (juhendaja Kristi Oolo)
Elinor Luik- koloriitse ja meeleoluka loo eest (juhendaja Kristi Oolo)
Brita Olev- ladusa ja poeetilise teksti eest (juhendaja Maarika Reimand)
Kirke Katrin Vingisaar- lustaka ja meeldejääva refrääni eest (juhendaja Maarika Reimand)
Karl-Vahur Vingisaar - produktiivsuse eest (juhendaja Maarika Reimand)

VANUSERÜHMA VÕITJAD:

• kuni 4.klass- Klara Mägi, laul "Kaisu". Tšellol Emma Sepp (juhendaja Maarika Reimand)

• 5.-9. klass Karl-Vahur Vingisaar ja Taavi Reimann "Tõeline poiss" (juhendaja Maarika Reimand)

• 10.klass-25-aastased Katrina Merily Reimand " Aeg liidab sõbrad". Kitarril Martin Palmiste.

• Grand Prix Emma Sepp "Vaikus". Viiulil Nora Viikmaa (juhendaja Maarika Reimand).

Suur tänu kõigile muusikakooli õpetajatele, kes on andnud oma panuse laste arengusse!

Pilte saab vaadata siit