Noorte rütmimuusika-ansamblite võistumängimine

"MÄNGU ILU Nr 12"

Aeg: 3. jaanuar 2024 kell 19

Koht: Viljandi Muusikakool

Eesmärk: Innustada ja edutada.

Professionaalidest koosnev žürii koosseisus: Marek Talts, Tõnu Tubli, Robert Rebane, Maarja Soomre jt

Žürii hindab: a) ansamblimängu; b) individuaalset meisterlikust; c) „ja seda seletamatut miskit".

Osalema on oodatud rütmimuusika-ansamblid, mis tegutsevad erinevates koolides jm. juhendajate "käe all". Iga ansambel esitab 2 eri-ilmelist lugu.

Zürii kuulutab välja:

• Parim ansambel
  • Parim instrumentalist
  • Parim vokaal
  • Ergutuspreemiad (žürii äranägemisel)
  • Juhendaja tänupreemia

Väljahõikamine toimub 5. jaanuaril 2024 kell 16 Pärimusmuusika aidas „Koolijazz = Jazzikool" lõppkontserdil.

On auhinnad ja preemiad. Peapreemiaks võimalus tasuta salvestada 8 h (kaheksa tundi) Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia muusikamaja stuudios.

Osalemine ainult eelregistreerimise alusel.

Tähtaeg hiljemalt 18. detsember 2023.

Registreerimine aadressil: oolokristi@gmail.com

Soovitav on lühitutvustus ansambli senisest tegevusest, saavutustest

a) koosseis (nimi + instrument)

b) lugude pealkirjad, autor