Humus festival 11-12. .augustil 2016

Humus festival on kahepäevane noortesündmus, mille esimene päev toimub Viljandi Avatud Noortetehases (VANT) erinevate huvitavate koolituste näol. Kes tahab teada saada põnevaid teadmisi sõltuvuste, tervisliku toitumise ja füüsilise aktiivsuse kohta, see olgu kohal! Koolitust viivad läbi MyFitness, Indrek Linnuste ja Pille Kriisa. 

Teine päev on aga kõvasti aktiivsem, sest on võimalik panna kokku enda tiim ning osaleda rannajalgpallis või –võrkpallis. Võitjaid ootavad ka auhinnad! Päevale paneb punkti kirja ülivinge rannakontsert, kus hullutavad rahvast meie enda Viljandi noortebändid Sent from Viljandi, Lights on the Ceiling ja Moonrocket.

Lisaks on ka sündmusel võimalik tutvuda väga paljude erinevate võimalustega, kuidas ühiskonnas kaasa lüüa tutvuda huvialadega, millest saab osa võtta juba algaval kooliaastal!

Humus festivali toob teieni VILJANDIMAA NOORTEKOGU poolt loodud grupp. Sündmuse toetajad on Viljandi Noorte Volikogu, Viljandi Maavalitsus, Eesti Noorteühenduste Liit ja Viljandi Maavalitsuse TerviseTuba.mus festival on kahepäevane noortesündmus, mille esimene päev toimub Viljandi Avatud Noortetehases (VANT).