Kultuuripärlid ja aasta orkestridirigent

24. jaanuaril jagati Sakala keskuses preemiaid möödunud aastal oma tegevusega silma paistnud viljandimaalastele.
Viljandimaa Kultuuripärl anti üle meie puhkpilliõpetajale ja puhkpilliorkestrite juhile Bert Langelerile,

26.  jaanuaril kuulutas Eesti Kooriühing Estonia kontserdisaalis välja koori- ja puhkpillimuusika aastapreemiate saajad.
Aasta orkestridirigendiks tunnistati Bert Langeler – Viljandi Muusikakooli vaskpilliõpetaja, dirigent ning puhkpilliosakonna juhataja, 2019. a üldlaulupeo puhkpilliorkestrite liigijuht.