Õpetajad

 

Aili Lee

klaveriõpeteja

vilj.aililee@gmail.com

Anu Röömel

klaveriõpetaja

roomelanu@gmail.com

Artur Kiik

trombooni- ja eufooniumiõpetaja 

arturkiik@gmail.com

Bert Langeler

trompeti- ja metsasarveõpetaja

puhkpilli- ja löökpilliosakonna juhataja

puhkpilliorkestrite dirigent

bert@globalmusicfacilities.eu

Diana Liiv

klaveriõpetaja

liiv.diana@gmail.com

Gerda Pärnaku

harfi- ja kandleõpetaja

näppepillide- ja akordioniosakonna juhataja

merila.gerda@gmail.com

tööleping peatatud

Gunnar Mändmets

klarnetiõpetaja

gunnar.mandmets@gmail.com


Harri Heinsoo

solfedžo- ja kitarriõpetaja

harri.heinsoo@gmail.com

 

Heili Kirsimäe

klaveri- ja klavessiiniõpetaja

klaveriosakonna juhataja

heilikirss@gmail.com

 

Imre Rohuväli

Viljandi Noorte Sümfooniaorkestri dirigent

imre.rohuvaeli@gmail.com

Indrek Mällo

kontrabassi-, basskitarri- ja ansambliõpetaja

malloindrek@gmail.com


Jan Viileberg

kitarriõpetaja,

audio- ja videotehnik

jan.viileberg@viljandimuusikakool.ee

 

Kadi Ritsing-Tamra

solfedžoõpetaja

mudilaskoori dirigent

dirigeerimisõpetaja

kadiritsing@gmail.com

 

Kaisa Nõges

harfiõpetaja

kaisa.noges@gmail.com

Katrina Merily Reimand

ansambli- ja rütmimuusikaloo õpetaja

katireimand@gmail.com

Kelly Veinberg

viiuli- ja pärimusmuusikaloo ja pärimusansamblite õpetaja

veinbergkelly@gmail.com

Kerstin Kingo

trombooniõpetaja

kerstin.kingo@gmail.com

tööleping peatatud

 

 

Kert Krüsban

lõõtsaõpetaja

kert.krysban@gmail.com

 

Kristi Kärmas 

klaverisaatja

Kristi Oolo

solfedžo-, eelastme- ja hääleseadeõpetaja

oolokristi@gmail.com

Kristiina Kanep

lauluõpetaja

kristiina.kanep@gmail.com

Kristo Joosep

löökpilliõpetaja

VNSO manager

kristo.joosep@gmail.com

Lii Lõhmus

muusikaloo õpetaja

lohmuslii@gmail.com

Liisi Toomsalu

viiuliõpetaja

liisitoomsalu@gmail.com


Lirike Langeler

saksofoniõpetaja

lirikelangeler@gmail.com

Loviisa Steinfeld

eelastmeõpetaja

loviisa73@gmail.com

Maarika Reimand

õppealajuhataja, 

muusikateoreetiliste ainete osakonna juhataja

solfedžo- ja hääleseadeõpetaja

maarika.reimand@viljandimuusikakool.ee

Maarja Soomre

direktor,

vokaalansambli-, koosmängu- ja laulukirjutamise aine õpetaja

maarja.soomre[at]viljandimuusikakool.ee

Maimu Kaarde

oboeõpetaja

maimukaarde@gmail.com


Mare Kilk

akordioniõpetaja

marekilk65@gmail.com

Marge Loik

klaveriõpetaja

marge.loik@gmail.com

Mari Meentalo

torupilliõpetaja

mari.meentalo@gmail.com

Margus Põldsepp

lõõtspilliõpetaja

margus.poldsepp@gmail.com

 

Marta-Jaana Staškevitš

tšelloõpetaja

martajs13@gmail.com

Merle Mets

solfedžo- ja klaveriõpetaja

mets.merle5@gmail.com

 

Pille Bergmann

kandleõpetaja

pille.bergmann@gmail.com

 

Rasmus Kadaja

lõõtsa- ja karmoskaõpetaja

kadaja.rasmus@gmail.com

 

Riina Pürg

viiuliõpetaja

riinasoom@gmail.com

Rutt Poolakese

harfi- ja klaveriõpetaja

rutt.poolakese@gmail.com

 

Sigrid Koor

helitehnoloogia õpetaja

sigrid.koor@gmail.com

Sirje Rein

viiuliõpetaja,

keelpilliosakonna juhataja

sirjerein@gmail.com

Taivi Mölder

klaverisaatja

taivi.molder@gmail.com


Themuri Sulamanidze

klaveriõpetaja

themuri@hotmail.com

Tuuliki Jürjo

oreliõpetaja

tuuliki.jurjo@gmail.com

 

Ülle Sirkas

flöödiõpetaja

ylle.sirkas@gmail.com