Õpetajad

 

Aili Lee

klaveriõpeteja

vilj.aililee@gmail.com

Anu Röömel

klaveriõpetaja

roomelanu@gmail.com

Bert Langeler

trompeti- ja metsasarveõpetaja

puhkpilli- ja löökpilliosakonna juhataja

puhkpilliorkestrite dirigent

bert@globalmusicfacilities.eu

Diana Liiv

klaveriõpetaja

liiv.diana@gmail.com

Gerda Pärnaku

harfi- ja kandleõpetaja

merila.gerda@gmail.com

tööleping peatatud

 

Gunnar Mändmets

klarnetiõpetaja

gunnar.mandmets@gmail.com

 

Gunnar Pettaig

trombooni-, eufooniumi- ja tuubaõpetaja

gunnar.pettaig@gmail.com


Harri Heinsoo

solfedžo-, kitarri- ja ansambliõpetaja

rütmimuusika osakonna juhataja

harri.heinsoo@gmail.com

 

Heili Kirsimäe

klaveri- ja klavessiiniõpetaja

klaveriosakonna juhataja

heilikirss@gmail.com

 

Heli Sommer

tšelloõpetaja

sommer.heli@gmail.com

 

Imre Rohuväli

Viljandi Noorte Sümfooniaorkestri dirigent

imre.rohuvaeli@gmail.com

 

Indrek Mällo

kontrabassi-, basskitarri- ja ansambliõpetaja

malloindrek@gmail.com


Jan Viileberg

kitarriõpetaja,

audio- ja videotehnik

jan.viileberg@viljandimuusikakool.ee

 

Janar Paeglis

helitehnoloogia õpetaja

janarpaeglis@gmail.com

Kadi Ritsing

solfedžoõpetaja

mudilaskoori dirigent

dirigeerimisõpetaja

kadiritsing@gmail.com

 

Karolin Übner

torupilliõpetaja

karolin.ubner@gmail.com

tööleping peatatud

Katrina Merily Reimand

rütmimuusika keelpilliõpetaja

katireimand@gmail.com

Kelly Veinberg

viiuli- ja muusikaloo õpetaja

veinbergkelly@gmail.com

Kerstin Kingo

trombooniõpetaja

kerstin.kingo@gmail.com

tööleping peatatud

 

Kristel Kutser

torupilliõpetaja

kristel.kutser@gmail.com

Kristi Kärmas 

klaverisaatja

Kristi Oolo

solfedžo-, eelastme- ja hääleseadeõpetaja

oolokristi@gmail.com

 

Kristiina Kanep

lauluõpetaja

kristiina.kanep@gmail.com

Kristo Joosep

löökpilliõpetaja

VNSO manager

kristo.joosep@gmail.com

Lii Lõhmus

muusikaloo õpetaja

lohmuslii@gmail.com

Liisi Toomsalu

viiuliõpetaja

liisitoomsalu@gmail.com


Lirike Langeler

saksofoniõpetaja

lirikelangeler@gmail.com

Maarika Reimand

õppealajuhataja, direktori kt.

muusikateoreetiliste ainete osakonna juhataja

solfedžo- ja hääleseadeõpetaja

maarika.reimand@viljandimuusikakool.ee

Maimu Kaarde

oboeõpetaja

maimukaarde@gmail.com


Mare Kilk

akordioniõpetaja

näppepillide- ja akordioniosakonna juhataja

marekilk65@gmail.com


Maret Tomson

muusikaloo õpetaja

maretom29@gmail.com

Marge Loik

klaveriõpetaja

marge.loik@gmail.com

Margus Põldsepp

lõõtspilliõpetaja

margus.poldsepp@gmail.com

Merle Mets

solfedžo- ja klaveriõpetaja

mets.merle5@gmail.com

 

Pille Bergmann

kandleõpetaja

pille.bergmann@gmail.com

Riina Pürg

viiuliõpetaja

riinasoom@gmail.com

Rutt Poolakese

harfi- ja klaveriõpetaja

rutt.poolakese@gmail.com

Signe Ristisaar

poistekoori dirigent

signe.ristisaar@gmail.com

Sirje Rein

viiuliõpetaja,

keelpilliosakonna juhataja

sirjerein@gmail.com

Tarmo Velmet

fagotiõpetaja

tarmo.velmet@gmail.com


Themuri Sulamanidze

klaveriõpetaja

themuri@hotmail.com

Sample Image

Tonio Tamra

heliloomingu õpetaja

tonio.tamra@gmail.com

Tuuliki Jürjo

oreliõpetaja

tuuliki.jurjo@gmail.com

 

Ülle Sirkas

flöödiõpetaja

ylle.sirkas@gmail.com