Eesti Muusikakoolide Liidu (video)konkursi „Parim noor instrumentalist 2021“ tulemused

08.04.2021

MADALAD VASKPILLID Ramon Ant – I koht (tromboon, I vanuserühm), õpetaja Arno Anton Vihur Põld – III koht (eufoonium, I vanuserühm), õpetaja Bert Langeler Romet Luik – III koht (tromboon, II vanuserühm), õpetaja Arno Anton Ekke Mikelsaar – II ko...  Loe edasi »

Tartu Ülikooli innovatsioonikool - Viljandi Muusikakool

KOOLIMAJA asub 19. sajandi lõpul püstitatud, hiljem ümberehitatud hoones. Viimane muusikakooli vajadusteks kohandamine toimus 1971 - 1974 kapitaalremondi käigus. Sellest ajast on kogu hoonestus muusikakooli kasutuses. Peahoones on 13 ruumi individuaaltundide, 3 rühmategevuse tarvis, saal 50 kohaga, mitmed erisisustusega ruumid (helisalvestuseks, muusika kuulamiseks, löökpillide harjutamiseks ja muud).

Loe edasi >>

Viljandi Muusikakool 70