Õpetajad ja abipersonal

 

Õpetajate toa telefon: +372 433 3535

 

Aili Lee

klaveriõpeteja

aililee@hot.ee


Anti Einpaul

fagoti- ja oboeõpetaja

antieinpaul@hotmail.com


Anu Röömel

klaveriõpetaja

roomelanu@gmail.com

Arno Anton

trombooni-, plokkflöödi-, eufooniumi- ja tuubaõpetaja

arnoanton1@gmail.com

Bert Langeler

trompeti-, metsasarve-, eufooniumi- ja tuubaõpetaja, puhkpilliorkestri dirigent, puhkpilli- ja löökpilliosakonna juhataja

bert@globalmusicfacilities.eu

Cathy Sommer

viiuliõpetaja

cathy.sommer88@gmail.com

Elle Säde

koristaja

elle70@hot.ee

Evelin Leima

karmoškaõpetaja

evelin.leima@gmail.com

Harri Heinsoo

kitarri- ja solfedžoõpetaja

harri.heinsoo@gmail.com


Hedi-Kai Pai

lauluõpetaja

hedikai1@gmail.com

 

Heili Kirsimäe

klaveriõpetaja

klaveriosakonna juhataja

heilikirss@gmail.com

 

Heli

Sommer

tšelloõpetaja

sommer.heli@gmail.com


Jan Viileberg

kitarriõpetaja,

audio- ja videotehnik

jan@viljandimuusikakool.ee

 

Kadi Ritsing

solfedžoõpetaja

mudilaskoori dirigent

kadiritsing@gmail.com

Kristi Kärmas 

klaverisaatja

Kristi Oolo

solfedžoõpetaja

oolokristi@gmail.com

Kristo Joosep

löökpilliõpetaja

VNSO manager

kristo.joosep@gmail.com

Külli Teearu

klarnetiõpetaja

klli.teearu@hotmail.com

Liisa Koemets

pärimusmuusika ansambliõpetaja

liisakoemets@gmail.com

Liisi Toomsalu

viiuliõpetaja

(tööleping peatatud)


Lirike Langeler

saksofoniõpetaja

lirikelangerer@gmail.com

 

 

Maarika Markus

torupilliõpetaja

maarika.markus@gmail.com

 

Maarika Reimand

õppealajuhataja kt.

muusikateoreetiliste ainete osakonna juhataja

solfedžo- ja hääleseadeõpetaja

VNSO koori dirigent

maarika.reimand@viljandimuusikakool.ee


Mare Kilk

akordioniõpetaja

näppepillide- ja akordioniosakonna juhataja

marekilk65@gmail.com


Maret Tomson

muusikaloo õpetaja

maretom29@gmail.com

Marge Loik

klaveriõpetaja

marge.loik@gmail.com

Mati Tubli

baskitarri-, muusikaloo- ja ansambliõpetaja

matitubli@gmail.com

Merle Mets

solfedžoõpetaja

mets.merle5@gmail.com

Mihkel Kalmet

puhkpilliorkestri dirigent

mihkel.kalmet@gmail.com

Pille Bergmann

kandleõpetaja

eelastme õpetaja

pille.bergmann@gmail.com

Riina Pürg

viiuliõpetaja

riinasoom@gmail.com

Riina Trumm

poistekoori dirigent

trumm.riina@gmail.com

Riivo Jõgi

Viljandi Noorte

Sümfooniaorkestri dirigent

riivo.jogi@gmail.com

Signe Ristisaar

poistekoori dirigent

signe.ristisaar@gmail.com

Sirje Rein

viiuliõpetaja,

keelpilliosakonna juhataja

sirjerein@gmail.com


Themuri Sulamanidze

klaveriõpetaja

themuri@hotmail.com

Tuuliki Jürjo

oreliõpetaja

tuuliki.jurjo@gmail.com

Ülle Holmqvist

klaverisaatja

ulle.holmqvist@gmail.com

 

Ülle Sirkas

flöödiõpetaja

ylle.sirkas@gmail.com